| ชื่อแบรนด์: | Yirilom |
| หมายเลขรุ่น: | โซฟาพ็อกเก็ตสปริง |
| ขั้นต่ำ: | 100 ชิ้น |
| ราคา: | 1.48-1.50USD |
| รายละเอียดบรรจุภัณฑ์: | บีบอัดหรือรีด |
| เงื่อนไขการชำระเงิน: | T/T, เวสเทิร์นยูเนี่ยน, MoneyGram |
| Product Name | Pocket Spring Of Sofa Inner Spring Unit |
| Material | High Carbon Steel Wire |
| Wire Diameter | 1.8mm-2.0mm |
| Head Diameter | 4-6.5cm |
| Middle Diameter | 4.5-7.5cm |
| Height | 6-25cm |
| Turns | 4-7Turns |
| Coils Counts | According to the demand of clients |
| MOQ | Negotiate |
| Woven Fabric | 65-100g/㎡Or Can Be Customized |
| Size | Any Size Available |
| Color | White, Blue Or Customized |
| Packing | Compressed And Rolled |
| Application | For Sofa Factory/Manufacturer |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()